Otopark Tarifelerimiz
Otopark Tarifelerimiz
Sayfaya Git

Merkezde Parkomat Uygulaması Start Aldı

Merkezde Parkomat Uygulaması Start Aldı

 

01.07.2015 tarihinde göreve başlayan AKBEL A.Ş. Parkomat birimi Kahramanmaraş halkının park sıkıntısını çözmeye çalışacaktır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin kuruluşu olan AKBEL A.Ş. Kahramanmaraş Merkez Onikişubat ilçesi Piazza Avm önü ve karşısında; Önümüzdeki günlerde de Vatan hastahanesi ile Megapark hastahanesi önü ve karşısında , Büyükşehir Belediyesi karşısında halkımızın kısa süreli  park yeri bulma sorununu da  gidermeye çalışacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. ibrahim dobooğlu dedi ki:

  evimizin önünde aracıma sürekli parkomat parası yazılmış. aynı anda iki yerde nasıl olabilirim. sürekli sabah asıl 8 de akşam beşte öğle arası hafta içi ben olmadığım saatlerde de yazılmış . sizi mahkemeye vereceğim aracım aynı anda iki yerde olabilir mi. şimdi muayene yaptıracağım muayene engel konmuş bu nasıl haksızlık. böyle bişey nasıl yapılır. bu ülkede adalet var adalete olan inancımızdan adı adalet ve kalkınma olan partiye oy verdik.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba İbrahim bey
   Parkomat alanlarında kullanılan otomasyon programımızda sistem gereği bir aracın aynı anda farklı iki lokasyona giriş yapılabilmesi mümkün değildir. Apartmanının önü parkomat alanı olan vatandaşlarımız için ise evci kart uygulamamız mevcuttur. Telefon numaranız ve plakanızı vermeniz durumunda şikayetinizle ilgili daha kapsamlı bilgilendirmeyi yapabiliriz.

 2. Mehmet dedi ki:

  Saat 20:50 piazza ile vatan arasında fiş yazmışlar o otopark ücretsiz değilmi + ücretli olduysa bile o saatte derdiniz nedir dalga mı geçiyorsunuz siz ya bi de övünüyorsunuz bununla

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey
   Telefon numaranız ve plakanızı vermeniz durumunda şikayetinizle ilgili kapsamlı inceleme yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?