Otopark Tarifelerimiz
Otopark Tarifelerimiz
Sayfaya Git

Parkomatta Merak Edilenler

Akbel Parkomat’a Sor

AKBEL PARKOMAT sistemine aracınızın kayıt edilmesi gerekmektedir. Kayıt için Şehidin Eşi / Anne / Baba / Çocukları, adlarına kayıtlı bulunan araçlardan birtanesi için şehit yakını kartı ve araç ruhsat fotokopileri ile birlikte merkez parkomat biriminden alacakları dilekçe ile başvuruda bulunabilirler. Adres;İsmetpaşa Mah. 10.Sk Öztürk Apt. No:19/B DULKADİROĞLU / KAHRAMANMARAŞ
Gazinin kendisi veya eşi adına kayıtlı bulunan araç için; Gazi kartı ve araç ruhsat fotokopileri ile birlikte merkez parkomat biriminden alacakları dilekçe ile başvuruda bulunabilirler. Adres;İsmetpaşa Mah. 10.Sk Öztürk Apt. No:19/B DULKADİROĞLU / KAHRAMANMARAŞ
Araç ruhsatında Engelli ibaresi olması şartıyla Engelli vatandaşlarımız adlarına kayıtlı bulunan engelli tescilli araçlarına ait ruhsat fotokopisi ile birlikte merkez parkomat biriminden alacakları dilekçe ile başvuruda bulunabilirler. Adres;İsmetpaşa Mah. 10.Sk Öztürk Apt. No:19/B DULKADİROĞLU / KAHRAMANMARAŞ
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Kararına göre Sisteme sadece engelli tescilli araçlar kaydedilmektedir. Emniyet Müdürlüğünün engelli aracı olarak tescil ettiği aracın ruhsatında engelli ibaresi bulunması gerekmektedir.
Parkomat ücretini ödediğiniz halde, fiş veya fatura alamadıysanız durumu 0535 544 8110’a iletebilir veya ilgili personelden sorumlu saha şefini çağırmasını talep ediniz.
AKBEL PARKOMAT yol üstü park alanlarında personelimiz tarafından 2.sıra araçlara park fişi yazılmamaktadır. Sürücüler tarafından yapılan 2.sıra araç parkına müdahale yetkimiz bulunmadığından Emniyet birimlerine bilgi vermenizi rica ederiz.
Ödenmemiş park ücreti, aracın sizden önceki sahibe ait olduğunu veya borcun size ait olmadığını düşünüyorsanız; Sıfır araçlar için ruhsat ve dilekçe, ikinci el araçlar için dilekçe, ruhsat ve noter satış sözleşmeleri ile birlikte İsmetpaşa Mah. 10.Sk Öztürk Apt.No:19/B DULKADİROĞLU / KAHRAMANMARAŞ adresine müracaat etmeniz gerekmektedir.
Parkomat sistemimizde ücretli abonelikler mevcuttur. Detaylı bilgi için 0535 544 8110 nolu telefonda bilgi alabilirsiniz.